CrossBox OldMine

Beata

Hey mam na imię Beata przez znajomych nazywana Becia. Jestem absolwentką AWF-u w Katowicach o kierunku wychowanie fizyczne z edukacją dla bezpieczeństwa. Trenerem personalny, trenerem Cross Training oraz instruktorką fitness z powołania oraz miłości do sportu. Pozytywnie zakręcona, uparta, pracowita, to 3 cechy, które najlepiej określają moją osobę.
Wielokrotna uczestniczka biegów OCR.

Po 5 latach przerwy wróciłam na box crossfitowy, które spędziłam na przygotowaniach do zawodów w bikini fitness, zdobywając dwukrotnie Vice-mistrzostwo w zawodach międzynarodowych NPC Pro Qualifier.


CrossboxOldMine
Aktualnie moje serce należy do Crossfitu, jak to mówią stara miłość nie rdzewieje, w tym sporcie spełniam się całkowicie i stale rozwijam. Uwielbiam adrenalinę i wyzwania. Jestem uparta co pozwala spełniać moje marzenia oraz robić to co kocham.

Swoją pozytywną energią zarażam ludzi wokół siebie.
Po przez dobre relacje z klientami motywuję ich do działania i osiągania upragnionych celów.
Trenowanie z innymi sprawia mi ogromną radość, z przyjemnością dzielę się swoimi umiejętnościami, dbając o ich bezpieczeństwo i zdrowie.


Największą nagrodą i motywacją do pracy, jest uśmiech na twarzy klientów, obserwowanie ich postępów fizycznych jak i pokonywanie własnych słabości.

Zapytaj mnie o treningi personalne

Szukaj