CrossBox OldMine

Michał

Cześć! 
Mam na imię Michał i jestem trenerem od ponad 5 lat. 

Odkąd sięga moja pamięć - pływanie, gimnastyka, karate, piłka nożna, bieganie, trening oporowy oraz funkcjonalny, biegi przeszkodowe, kolarstwo czy moje ulubione spacery, CrossFit i dwubój - aktywność fizyczna zawsze mi towarzyszy. I na pewno możesz z tego wybrać sobie coś dla siebie! 

Katowicki AWF ukończyłem z wyróżnieniem na pierwszych w Polsce trenerskich kierunkach: "Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym" oraz "Trener Osobisty i Dietetyka Sportowa". 

CrossboxOldMine
Moim celem jest zarażanie wszystkich zdrowym stylem życia i pokazanie Ci, że trochę ruchu połączonego z dobrym jedzeniem i odpowiednim snem to zdecydowana większość czego potrzeba aby być zdrowym.

Kocham trening, pyszne jedzenie, spacery z moją ukochaną i psem, muzykę, czasem film i dobry sen, pomagać innym i dużo się uśmiechać.

Treningi prowadzone przeze mnie to gwarancja bezpieczeństwa, poprawy umiejętności i dobrze spędzonego czasu, a diety to nie tylko kurczak, ryż i brokuły! Na wyzwania dnia codziennego zawsze patrzę z optymizmem i podchodzę do nich z energią. A największą nagrodą dla mnie jest radość z Twojego postępu!

Zapytaj mnie o treningi personalne

695 834 024
mikolbe96@gmail.com
CrossboxOldmine
Katowice, Wincentego Pola 36
Szukaj