O Nas

Znajdujemy się w Katowicach. 
Nasz nowy adres to Katowice, Żeliwna 38
Prowadzimy treningu typu CrossFit, Kettlebell, Tabata, Mobility, wzmacnianie Core, trening siłowy oraz z kalisteniki. Wieczorami możecie się u nas przygotować sie do biegow OCR wraz z drużyną Carbon Silesia Sport.
Sala jest odpowiednio wyposażona w sprzęt dla ćwiczących w postaci sztang wraz z wystarczającym zapasem obciążeń dla jednocześnie ćwiczących 30 osób, hantli, ketli, piłek, itd .
Od 2023r jesteśmy oficjalną siłownią partnerską Hyrox Gym 

Społeczność

OldMine to nie tylko trening, to grupa ludzi wspólnie zainteresowanych sportem. Razem trenujemy ale również wspólnie spędzamy czas, rozmawiamy o formach treningu, rozwoju Siebie oraz klubu, Dołącz do nas i stań się częścią naszej społeczności.

Motywacja

Wspólna motywacja jest drogą do sukcesu. Wiemy jak czasami jest ciężko zmotywować się do treningu. Z nami pójdzie Ci to dużo łatwiej. W grupie siła ;)  Nie wiesz jaki trening jest najbardziej dla Ciebie odpowiedni? Zostaw to nam oraz naszym trenerom. Doświadczona kadra dobierze odpowiedni trening własnie dla Ciebie.

Wyniki

Dzięki nasze wspólnej ciężkiej pracy na wyniki nie będzie trzeba długo czekać. Przyjemność treningu to jedno ale zmiany figury i popraw kondycji idą w parze. O poprawie zdrowia nie musimy wspominać. Systematyczny trening z Nami w pierwszej fazie poprawi Twoją kondycję a następnie skupimy się na szlifowaniu Twojej techniki tak aby dalszy wzrost siły oraz wykorzystywanego obciążenia był dla Ciebie w pełni bezpieczny oraz przyjemny. Nasz zróżnicowany trening umożliwi Ci szybki rozwój oraz brak uczucia znudzenia treningiem na długi czas.
U nas wejdziesz na zajęcia korzystając z jednego z kilku systemów lub dzięki jednemu z kilku opcji karnetów

Follow Us

Szukaj