Treningi Personalne

Po za dużym wyborem treningów grupowych macie u nas możliwość zrobienia treningu personalnego. Taki trening to najbardziej efektywny sposób osiągnięcia celu. Tylko Ty i Trener, dzięki temu trener ma 100% czasu na poświęcenie tylko Tobie. 
Taki trening to przede wszystkim możliwość nauczenia się poprawnej techniki lub jej doszlifowanie ale również trener ustawi trening pod Twoje indywidualne potrzeby i cele. Takim celem może być poprawa ogólnej kondycji, zwiększenie siły, nauka techniki, itp. Cele mogą być bardziej szczegółowe z uwzględnieniem wzmocnienia słabych stron oraz szczególnym zwróceniem uwagi na kontuzje.

Jesteś zainteresowany/a treningiem personalnym?

Wybierz trenera poniżej i skontaktuj się z nim/nią bezpośrednio lub skorzystaj z formularza poniżej a My odezwiemy się do Ciebie.
Beata Tomys Becia
Beata jest absolwentką AWF-u w Katowicach o kierunku wychowanie fizyczne z edukacją dla bezpieczeństwa.
- Trener personalny
- Trener CrossTraining
- Instruktorka fitness
Michał Kolbe
Absolwent Katowickiego AWF-u o kierunku "Aktywność Fizyczna i Żywienie w zdrowiu Publicznym"  oraz "Trener Osobisty i Dietetyka Sportowa". Michał jest Trenerem od ponad 5 lat.

- Trener Personalny
- Trener Cross Training
- Treningi z Dwuboju
Jeśli nie potrafisz wybrać odpowiedniego trenera dla siebie opisz swoje potrzeby w formularzu poniżej a my odezwiemy się do Ciebie.

Treningi personalne - formularz kontaktowy

Szukaj