Nasze Zajęcia

CrossFit
Zajęcia skierowane dla wszystkich osób. 
Jest to trening który da wam umiejętności w kilku dyscyplinach. Przeplatają się tu elementy dwuboju siłowego, trójboju siłowego, gimnastyki, kettlebell ale też i lekkoatletyki. 
Zajęcie budują bazę siłową oraz koordynacje ruchową niezbędną do poprawy funkcjonalności w życiu codziennym.

Ten trening znajduje się w naszym grafiku jako:
  • CROSSFIT
  • CROSSFIT INTRO
  • CROSSFIT 4ALL
  • TEAM WOD 4ALL
  • SUNDAY FUNDAY
  • LEVEL UP

CROSSFIT

Zajęcia skierowane dla wszystkich osób. Omawiane są na nich podstawowe techniki podnoszenia ciężarów oraz gimnastyki. 
Zajęcia prowadzone z programowaniem

CROSSFIT INTRO

Zajęcia wprowadzające w świat Crossfit'u.  Zajęcia są dla każdego bez względu na kondycję i przygotowanie.  Na tych zajęciach więcej czasu poświęcamy poprawnej technice. Chcesz spróbować czegoś nowego? Nie czekaj, sprawdź sam!

LEVEL UP

Zajęcia dla zaawansowanych trenujących. Skupiamy się zarówno na technice – doszkalając najbardziej wymagające ćwiczenia oraz pracujemy nad poprawą wytrzymałości. Zajęcia gdzie trenujący mogą przygotować się do zawodów.

TEAM WOD 4ALL

Ten trening robimy w parach ale bez obaw nie będzie lekko za to motywacja jest na najwyższym poziomie.

Ranne Ptaszki

Zajęcia przygotowane dla osób, które wolą trening zrobić wcześnie rano, przed pracą lub osób, które pracują na zmiany i takie godziny im najbardziej pasują. Poziom zajęć jest zróżnicowany, a zajęcia są odpowiednie zarówno dla osób początkujących jak i dla osób zaawansowanych. Odwiedź nas z samego rana z Twój dzień będzie pełny energii :)

Sunday Funday

Jak dobrze zacząć niedzielny poranek? Oczywiście treningiem w OldMine. Ten trening jest mocno zróżnicowany, ale również uzupełniający po całym tygodniu. W tym dniu bawimy się treningiem. Trening może trwać zarówno 45min jak i nawet 2h, Nie ograniczamy cię czasem, a Twoim głównym zadaniem jest się dobrze bawić oraz nieźle zmęczyć przed niedzielnym obiadkiem :D

CROSSFIT 4ALL

Jak już sama nazwa wskazuje te zajęcia są dla wszystkich :)
Prowadzone w godzinach porannych ale nie trzeba wstawać przez wschodem słońca.

TABATA

Nic cię tak nie zmęczy jak porządna tabata, a jak takich tabat będzie 10? Zmeczenie gwarantowane :) A tak naprawdę przecież chodzi nam o poprawę wydajności waszego organizmu.

MOBILITY

Zajęcia mające na celu zwiększenie zakresów ruchu w stawach, polepszenia mobilności układu ruchu, elastyczności m.in. mięśni i ścięgien. Trening ten jest niezbędny aby zminimalizować ryzyko kontuzji, uniknąć problemów bólowych i przeciążeń wynikających z treningu sportowego oraz naszego sedentarnego trybu życia. Całość prowadzi do zwiększenia możliwości ludzkiego ciała i optymalizacji wyników sportowych.

WEIGHTLIFTING

Poznaj świat dwuboju pod okiem profesjonalnego trenera. Na tych zajęciach poznasz oraz nauczysz się jak poprawnie wykonać:
  • - Snatch
  • - Clean & Jerk

Jak te 2 nazwy nic Ci nie mówią to najwyższa pora zapisać się na trening.

OLYMPIC WEIGHTLIFTING / SZTANGI

Pracujemy nad techniką i siłą a to wszystko po to żeby wrzucać nad głowę coraz więcej

WEIGHTLIFTING technika

Zajęcia dla osób zarówno początkujących jak i tych którzy chcą poprawić swoją technikę. Ciężary nie są tu najważniejsze ale poprawiona technika spowoduje że na innych zajęciach weźmiesz więcej :)

KALISTENIKA

Zajęcia polegające na treningu oporowym opartym na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała, takich jak np. „pompki”, „mostki”, „brzuszki” i „dipy”. W naszym wykonaniu do Cwiczen dochodzi obciażenie i napewno nie zapominamy o treningu nóg.

OCR - Obstacle Course Racing

U nas możesz przygotować się do biegów terenowych z przeszkodami wraz z drużyną Carbon Silesia Sport.
Na treningach nie biegamy, ten element pozostawiamy Tobie ale u nas nauczysz się jak pokonać wszystkie przeszkody podczas zawodów, nawet te najbardziej wymyślne oraz możesz przygotować się do tego siłowo.

Szukaj